Turystyka

TOP 5 hotele w Beskidach, które warto polecić

Uwielbiamy jeździć w góry, prawda? Oczywiście, że tak. Nie ma to jak urlop w górach, by oderwać się od zmartwień dnia codziennego. Kiedy jednak wybieramy się na dłuższy pobyt, musimy wybrać hotel, który będzie przez ten czas naszym miejscem pobytu, a to nie zawsze jest łatwy wybór. Jeśli planujecie wypoczynek w Beskidach, może wam się przydać niniejsza lista pięciu wartych polecenia hoteli.

1. Hotel Złoty Groń – Istebna

Jeżeli jesteście zapalonymi narciarzami, nie moglibyście trafić na lepiej ulokowany hotel, znajduje się on bowiem na górskim szczycie. Będziecie mieć z więc bezpośredni dostęp do narciarskich stoków i zaledwie dwadzieścia metrów do górnej stacji wyciągu.

Usytuowanie sprawia też naturalnie, że Hotel Złoty Groń (hotelzlotygron.pl) jest świetnym punktem widokowym. Taras, z którego można podziwiać beskidzką panoramę, szybko stanie się waszym ulubionym miejscem. A warto wspomnieć, że oprócz tego na terenie hotelu lub w bezpośrednim jego sąsiedztwie znajduje się boisko oraz trasy rowerowe.

Oczywiście pokoje i apartamenty też zachowują wysoki standard. Każdy ma łazienkę z prysznicem oraz ogrzewanie podłogowe.

narty przed hotelem

2. Hotel Perła Południa – Rytro

Luksusowy hotel ulokowany w niewielkiej wsi – oto najlepsze połączenie dla tych, którzy chcą odpocząć od zgiełku miasta, ale jednocześnie zachować dostęp do wygód cywilizacji.

Nie znaczy to bynajmniej, że wypoczywając tutaj, będziecie leżeć do góry brzuchem. Perła Południa to wymarzone miejsce dla tych, którzy gustują w aktywnym spędzaniu wolnego czasu. Na terenie kompleksu znajdziecie zatem siłownię, kort tenisowy i kryty basen. Blisko też stąd do atrakcyjnych górskich szlaków.

A kiedy już się wymęczycie na siłowni czy też powrócicie z forsownej górskiej wędrówki, możecie wypocząć i odprężyć się dzięki oferowanym również w hotelu kosmetycznym zabiegom, saunie, masażowi oraz grocie solnej.

By dokładniej zapoznać się z ofertą hotelu, odwiedź stronę http://www.perlapoludnia.pl.

3. Hotel Gołębiewski – Wisła

Ten hotel ma do zaoferowania swym gościom wiele atrakcji. Jest tu kilka restauracji, kręgielnia, salon gier oraz Medical SPA, dzięki czemu możecie skorzystać z zabiegów poprawiających nie tylko urodę, ale – co ważniejsze – również zdrowie.

Hotel Gołębiewski najbardziej jednak podoba się miłośnikom wypoczynku w wodzie. Tym, co przyciąga najwięcej turystów, jest Park Wodny Tropikana z basenami, jacuzzi, saunami, biczami wodnymi czy grotą lodową. Dla klientów hotelu wstęp wolny.

By poznać więcej szczegółów, zajrzyj tutaj http://www.golebiewski.pl/wisla.

4. Hotel Wierchomla SKI & SPA Resort – Piwniczna Zdrój

Jak nazwa wskazuje, jest to miejsce, które szczególnie przypadnie do gustu narciarzom i miłośnikom SPA. Znajduje się ono zaledwie osiemset metrów od Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna Wierchomla, a to obecnie największy narciarski ośrodek w Polsce.

O odprężenie zadbają oczywiście wszelkiego rodzaju zabiegi SPA, ale hotel oferuje też inne atrakcje, takie jak basen czy park linowy, który szczególną uciechę sprawi dzieciom.

Warto też wspomnieć o malowniczej okolicy, w której kompleks jest położony. To sam środek Popradzkiego Parku Krajobrazowego, więc – jak łatwo się domyślić – widok budzi szczery zachwyt.

By dowiedzieć się więcej, rzuć okiem na stronę http://www.wierchomla.com.pl/hotel

5. Hotel Belweder – Ustroń

To najwyżej położony hotel w Ustroniu, co sprawia, że widok, który można podziwiać z okien, zapiera dech w piersiach. Ale to nie jedyny atut Belwederu. Głównym wyznacznikiem klasy tego hotelu jest bowiem luksus.

Dziewięćdziesiąt sześć pokoi oraz apartamenty jeszcze bardziej ekskluzywne, w których znalazło się nawet miejsce na wannę z hydromasażem. A oprócz tego na terenie hotelu czeka na was lobby bar, sala VIP, klub nocny, przeszklona restauracja oraz strefa spa, w której zabiegi opierają się na stosowaniu francuskich kosmetyków. Warto też wspomnieć o basenie, nieczęsto bowiem można pływać w basenie, z którego rozciąga się widok na góry.

By poznać więcej atrakcji hotelu, poczytaj tutaj http://www.hotelbelweder.pl

27 grudnia 2016

1 komentarz do “TOP 5 hotele w Beskidach, które warto polecić”

  1. ten Zu0142oty Grou0144 hotel to chyba jakau015b nu00f3wka? ktou015b byu0142? wyglu0105da zacnie na fotkach i czuu0107 u015bwieu017cou015bciu0105! ktou015b cou015b?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.