Motoryzacja, Turystyka

Wypożyczasz auto w Warszawie? Lista warszawskich wypożyczalni aut

Planujesz aktywny weekend w Warszawie, potrzebujesz szybko i sprawnie przemieścić się z lotniska do centrum stolicy, a może szukasz komfortowego samochodu na co dzień? W każdym przypadku powinieneś skorzystać z wypożyczalni samochodów w Warszawie. Sprawdź, gdzie warto wypożyczyć auto w stolicy, żeby nie przepłacić.

Wypożyczalnia samochodów Mega Tanio

To jedna z najpopularniejszych wypożyczalni w Warszawie. W swojej ofercie posiada wynajem krótko-, średnio- i długoterminowy, dzięki czemu będzie dobrym wyborem zarówno dla osób, które przyjechały do stolicy tylko na chwilę, jak i biznesmenów, którzy szukają auta do firmy na dłużej. Ponadto Mega Tanio to wypożyczalnia aut w Warszawie, która ma oddziały w pobliżu metra i lotniska, dzięki czemu łatwo ją znaleźć. Wynajem samochodów jest tutaj prowadzony w 6 punktach, a jeden z oddziałów (Lotnisko Okęcie) otwarty jest przez całą dobę.

Wypożyczalnia Mega Tanio oferuje wynajem bez limitu kilometrów, a dostępne samochody są nowe i regularnie serwisowane. Oprócz samochodów możliwe jest tutaj wynajęcie dodatkowych elementów, takich jak foteliki dla dzieci, łańcuchy śniegowe czy bagażnik dachowy, które mogą okazać się przydatne podczas podróży.

Wypożyczalnia aut CarFree

Inną wypożyczalnią samochodów, którą znajdziemy w stolicy jest CarFree. To firma posiadająca 14 oddziałów w całej Polsce. W Warszawie można znaleźć ją w trzech punktach, w tym przy lotnisku Modlin. CarFree również oferuje wynajem długoterminowy na okres od 2 do 5 lat, a flota tej wypożyczalni to samochody takich marek jak m.in.: Skoda, Ford, Opel, Renault czy Nissan.

Wypożyczalnia samochodów Warszawa 99Rent

Wypożyczalnia 99Rent znajduje się na warszawskiej Woli. Oferuje zarówno wynajem krótko-, jak i długoterminowy, dzięki czemu możliwa jest tu rezerwacja pojazdu nawet na godzinę przed wynajmem. Wypożyczalnia może pochwalić się bogatą flotą pojazdów, w której znajdziemy zarówno klasyczne, miejskie samochody, jak i nieco bardziej luksusowe auta. Korzystając z usług 99Rent, można również natrafić na różnego rodzaju promocje, na przykład obniżki cen wynajmu na długi weekend.
wypozyczalnia-samochodow-warszawa-auta

Wynajem auta w MobiCars

Wypożyczalnia MobiCars, podobnie jak jej poprzednicy, oferuje wynajem krótko- i długoterminowy. W swojej flocie posiada małe, miejskie samochody, luksusowe auta klasy Premium, a także samochody dostawcze. Oferuje wynajem bez limitu kilometrów oraz podstawienie i odbiór auta za 0 złotych, przy minimum 3-dniowym wynajmie. Co więcej, korzystając z tej wypożyczalni, zapłacisz tylko za wynajem, MobiCars nie pobiera kaucji.

Wypożyczalnia aut Dolcar

Wypożyczalnia Dolcar działa na rynku od 2012 roku. W jej flocie można znaleźć samochody różnych klas, również vany i ekskluzywne samochody sportowe. Korzystanie z tej wypożyczalni jest bardzo komfortowe, ponieważ samochody dostarczane są na wskazane przez klienta miejsce, a ponadto objęte są gwarancją producenta oraz pełnym ubezpieczeniem OC, AC, NNW oraz ASSISTANCE VIP.

2 października 2019

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.