TOP 10 biura rachunkowe, księgowość dla firm we Wrocławiu
Biznes

TOP 10 biura rachunkowe, księgowość dla firm we Wrocławiu

Każdy przedsiębiorca wie, że dobra księgowa jest na wagę złota. Bez niej można pogubić się w gąszczu „papierkowej roboty”. Wszyscy, którzy chcą skoncentrować się na dynamicznym rozwoju firmy, a nie ślęczeć nad fakturami, rachunkami, dokumentami i rubryczkami, powinni poszukać dobrego biura rachunkowego. Oto lista 10 najpopularniejszych we Wrocławiu.

Tax Expert

Pierwszym z biur rachunkowych, które działają na terenie Wrocławia jest Tax Expert, które ma ponad 5 lat doświadczenia. Mimo to, ich klientami nie są tylko firmy ze stolicy Dolnego Śląska. Okazuje się więc, że Tax Expert to znane we Wrocławiu biuro rachunkowe (taxexpert.com.pl), ale także cenione na terenie całego kraju. Świadczą usługi prowadzenia szeroko pojętej księgowości dla jednoosobowych przedsiębiorstw, działalności gospodarczych, stowarzyszeń, a także każdego rodzaju spółek. Oprócz kompleksowych usług księgowych, oferują doradztwo i pomoc w rozwiązywaniu trudnych spraw. Świadczą usługi w zakresie księgowo-podatkowym i kadrowo-płacowym. Biuro Tax Expert znajduje się przy ulicy Ostrowskiego 30.

ASYGNATA

Drugim z biur rachunkowych obsługujących wrocławskich przedsiębiorców jest ASYGNATA. Działa od 2002 roku. Poleca swoje usługi z zakresu księgowości, rachunkowości, rozliczania z ZUS, podatków, sporządzania sprawozdań finansowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, a także oferuje pomoc przy zakładaniu spółek. Ich biuro znajdziemy przy ul. Ślężnej 155.

Eres

Trzecie z biur rachunkowych – Eres działa na rynku już od 1991 roku. Klientami firmy są różnej wielkości przedsiębiorstwa zarówno polskie, jak i zagraniczne. Zaspokaja ich potrzeby w zakresie księgowo-podatkowym oraz kadrowo-płacowym, pomaga także w planowaniu polityki zatrudnienia, obsłudze agencji pracy tymczasowej, szkoleniach z tematyki kadr, płac i ubezpieczeń społecznych. Siedziba spółki znajduje się na placu Wolności 7.

ACCENT

Kolejną firmą świadczącą kompleksową obsługę księgową firm jest Accent, którego biuro znajduje się przy ul. Podwale 62 a. Ich oferta skierowana jest do osób, które prowadzą jednoosobową działalność gospodarczą, a także duże spółki. Firma pomaga również w formalnościach związanych z otwieraniem biznesu, w tym np. w sporządzeniu biznesplanu.

artykuły biurowe

Graftax

Piątym biurem rachunkowym działającym we Wrocławiu jest Graftax. Specjalizuje się w outsourcingu księgowym i kadrowo-płacowym dla przedsiębiorstw i klientów indywidualnych. Ich oferta obejmuje: księgowość, kadry i płace, finanse, a także raporty menedżerskie, monitoring płatności i windykację, a nawet – wycenę przedsiębiorstw. Wiele informacji znajdziemy na ich stronie internetowej, ale dobrze wiedzieć, że biuro mieści się przy ulicy Kiełczowskiej 70.

Rachexpert

Następnym biurem, o którym warto wspomnieć jest Rachexpert. Oferują kompleksową obsługę księgową dla firm o różnym profilu działalności i formie prawnej. Zarówno w zakresie rachunkowości, jak i podatków, czy kadr. Siedziba biura mieści się przy ulicy Grabiszyńskiej 163.

GOJA

GOJA jest biurem, które działa już od kilkunastu lat. Siedziba firmy znajduje się we Wrocławiu przy ul. Ostrowskiego 7. Podchodzą indywidualnie do każdego klienta, specjalizują się w obsłudze małych i średnich firm w zakresie ewidencji księgowych, w tym na przykład przebiegu pojazdu oraz rozliczeń kadr i płac.

Starlit Accounting

Ósmym w zestawieniu biurem rachunkowym, które obsługuje księgowość, kadry i płace firm jest Starlit Accounting. Co więcej oferują oni program handlowo-magazynowy enova do wystawiania faktur i prowadzenia magazynów, a także przygotowują raporty menadżerskie. Biuro Starlit Accounting mieści się przy ulicy Krupniczej 2.

JWW

Biuro rachunkowe JWW ma ponad 18 lat doświadczenia. Obsługują swoich klientów w kilku językach. Pomagają wprowadzać firmy na polski rynek. Oferują także kompleksowe usługi księgowe, obsługę kadrowo-płacową, zarządzanie płatnościami, a nawet – doradztwo i analizę biznesową. Pomagają również w likwidacji spółek. Ich biuro jest przy ulicy Kamiennej 145.

Nobis

Ostatnie z biur – Nobis działa już od 1999 roku. Zajmują się obsługą małych i średnich firm. Świadczą usługi rachunkowe i księgowe. Dokonują rozliczeń z ZUS, obsługę kadrowo-płacową dla firm opodatkowanych w sposób zryczałtowany oraz małych spółek kapitałowych. Siedzibę znajdziemy przy ulicy Grabiszyńskiej 241 D.

16 września 2016

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.