Kobieta, Uroda, Zdrowie

Poznaj przyczyny wypadania włosów w ciąży! Dowiedz się, jak sobie poradzić z tym problemem

Wypadanie włosów w ciąży jest problemem, który – choć zdarza się bardzo rzadko – może dotyczyć wielu kobiet. Zamiast jednak wpadać w panikę i stresować się, warto przeciwdziałać tej przypadłości. Sprawdź, co możesz zrobić, aby wzmocnić kosmyki i zapobiec ich dalszej utracie.

Kondycja włosów u większości kobiet ciężarnych ulega znacznej poprawie. Kosmyki zwykle stają się mocniejsze, grubsze i bardziej lśniące. Niestety nie wszystkie panie mogą się cieszyć ładnymi i zdrowymi włosami. Dla części kobiet wypadanie włosów w ciąży staje się codziennością.

Kobieta w ciąży

Przyczyny wypadania włosów w ciąży

Wypadanie włosów w ciąży nie ma jednej przyczyny. Dlatego przed przystąpieniem do walki z tym problemem, trzeba dotrzeć do jego źródła.

28 grudnia 2017

ONE COMMENT ON THIS POST To “Poznaj przyczyny wypadania włosów w ciąży! Dowiedz się, jak sobie poradzić z tym problemem”

  1. Moniczka pisze:

    Temat jak najbardziej na czasie, a często spotykałam się właśnie z takimi zapytaniami, a odpowiedzi brakowało. Przyczyn jak widać może być kilka, ale najlepiej byłoby chyba skonsultować się też z lekarzem, a nie wyciągać wnioski na podstawie własnych przypuszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *