Ciekawostki, Kobieta, Rozrywka, Społeczeństwo

Jaki prezent dla chłopaka?

Mówi się, że facetom łatwo kupić prezent, bo nie są wcale wymagający i wystarczy cokolwiek, a i tak się ucieszą. Okazuje się, że jednak tak nie jest, a na samą myśl o prezencie, każda z pań zaczyna się denerwować. Czym się kierować wybierając prezent dla chłopaka?

Coś praktycznego

Jeżeli jest coś, czego potrzebuje lub o czym marzy, w tym wypadku nie ma problemu. Oczywiście jeżeli leży to w naszych możliwościach, bo wiadomo, marzenia bywają różne i często są zdecydowanie poza naszym zasięgiem. Jeżeli jednak twój chłopak ma jakieś hobby, na przykład lubi majsterkować, można mu kupić jakieś narzędzia, a z pewnością się z nich ucieszy. Wszystko zależy od indywidualnych upodobań danej osoby.

Jeżeli jest to na ktoś bliski, to tym bardziej powinno nam zależeń na tym, by prezent się podobał. Jeżeli zajmuje się jakąś konkretną pracą, można mu sprezentować coś przydatnego, co z pewnością będzie używał i co jednocześnie będzie mu przypominało o osobie, która mu to dała. Praktyczne prezenty takie jak portfel czy akcesoria, choćby komputerowe, mogą sprawić radość.

Gadżety

Każdy ma inne upodobania. Wyżej wspomniane zostało hobby, ale to dość szerokie pojęcie. Dobrym pomysłem są również różnego rodzaju gadżety, które można znaleźć w bardzo wielu sklepach, jak również w internecie. Jeżeli chłopak na przykład lubi Gwiezdne Wojny, można mu kupić jakąś rzecz z tym związaną, figurkę, model, nawet zwykły kubek. Jeśli jest miłośnikiem gier komputerowych na pewno ucieszy się z nowej gry na PC lub konsolę. Znając upodobania takiej osoby z pewnością coś można wymyślić i ucieszyć ją takim prezentem. Należałoby jednak wystrzegać się śmiesznych gadżetów, które niekoniecznie mogą przypaść do gustu, jeżeli więc nie jest się pewnym upodobań chłopaka, lepiej z tego zrezygnować w ogóle.

Torby z prezentami leżące na ziemi

Ubrania

Do klasyki prezentów należą skarpetki, bokserki, krawaty i czapki. Są to podarki na tyle uniwersalne, że można je dawać niemal przy każdej okazji, choć oczywiście z wyczuciem i nie za każdym razem. Lepiej podarować sobie kupowanie koszulek z zabawnymi nadrukami, które raczej nie bardzo będą się nadawały do tego, by w nich wychodzić, choć wszystkie inne nadają się jak najbardziej zwłaszcza, jeżeli dodatkowo będą zahaczać o zainteresowania (przykład koszulki z ulubionym zespołem muzycznym, filmem czy inne). Z pozostałymi ubraniami jest ten problem, że ciężko jest kupić coś, co będzie pasować rozmiarowo, więc lepiej tego unikać.

Książki i płyty

Zarówno książki, jak i płyty np. z muzyką, są dość uniwersalnymi prezentami i również mają związek z zainteresowaniami danej osoby. Jeżeli chłopak jest miłośnikiem literatury wojennej, na pewno ucieszy się z takiej książki, jeżeli lubi słuchać konkretnego zespołu muzycznego, a nie ma jego płyty – prezent gotowy. Jeżeli jest to osoba pełnoletnia dobrym pomysłem jest również kupienie alkoholu, ponieważ on również należy do jednych z najpopularniejszych prezentów i powinien ucieszyć, zwłaszcza, jeżeli będzie to trunek z nieco wyższej półki.

książki

Mimo wszystko warto pamiętać o tym, by dopasować prezent do danej osoby i zanim zdecydujemy się na kupno lub nawet samodzielne stworzenie podarku, warto najpierw zorientować się w tym, co komu się podoba, co lubi, a może czego potrzebuje. Wyborów jest sporo, tak samo jak możliwości.

8 lutego 2016

1 komentarz do “Jaki prezent dla chłopaka?”

  1. Da chłopaka? Zależy jakiego. Ja bym kierowała się jego zainteresowaniami. U mnie facet jest miłośnikiem kawy i gry na konsoli, więc wybór mam oczywisty 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.