Biznes

Drukarnia Śląsk – lista śląskich drukarni, najbardziej widocznych w sieci

Na Śląsku wiele jest drukarni, które działają stacjonarnie i online. Ich oferty mogą się od siebie różnić, podobnie jak ceny. Niektóre z nich mają na stronach kalkulatory druku cyfrowego, które pomagają w szacunkowym wyliczeniu kosztów. Gdzie więc wydrukować ulotki, foldery czy plakaty? Które drukarnie ze Śląska są najbardziej widoczne w sieci?

Tolek.com.pl

Drukarnia na Śląsku to Tolek.com.pl, jej siedziba znajduje się w Mikołowie przy ul. Żwirki i Wigury 1. Firma może pochwalić się ponad 100-letnią tradycją. Na uwagę zasługuje bogata oferta, która obejmuje prace związane z drukiem offsetowym (oprawy miękkie, zeszyty, plakaty, ulotki i materiały reklamowe) i drukiem cyfrowym niskonakładowym (książki w oprawie miękkiej, katalogi, ulotki i druki reklamowe, zeszyty, wizytówki, papiery firmowe, notesy, bloczki itp.). Na stronie drukarni widnieje kalkulator druku cyfrowego, za pomocą którego można dowiedzieć się, jaki będzie prognozowany koszt wykonania ulotek, książek, zeszytów, wizytówek i innych materiałów.

Drukarniakolumb.pl

Siedziba Drukarni Kolumb mieści się w Chorzowie przy ul. Kaliny 7. Firma na rynku działa od 20 lat. Wieloletnie doświadczenie specjalistów przekłada się na wysokiej jakości usługi, które obejmują wiele prac poligraficznych. W Drukarni Kolumb oferowany jest druk ulotek, katalogów, wizytówek, książek, gazet, papierów, notesów, naklejek, teczek i nie tylko. Ponadto zlecić można także wykonanie galanterii papierowej, na którą składają się koperty, zaproszenia, kartki okolicznościowe i pocztowe. Drukarnia realizuje też zlecenia obejmujące tworzenie produktów na ekspozycję, produktów drukowanych, kalendarzy i upominków. Ponadto możliwy jest druk UV na różnego rodzaju gadżetach.

Szaro-biała drukarka

Kmbpress.pl

Drukarnia KMB Press znajduje się przy ul. Jagiellońskiej 13 w Katowicach. Firma realizuje zamówienia przez Internet, a jej zasięg obejmuje całą Polskę. Co znajduje się w jej ofercie? Przede wszystkim druk cyfrowy kolorowy, czarno-biały, druk wielkoformatowy lateksowy, wycinanie kształtów czy druk UV. W drukarni KMB Press zrealizować można zlecenia na ulotki, plakaty, wizytówki, koperty, papier firmowy, kalendarzyki czy gadżety.

Drukarniawydruk.pl

Siedziba Drukarni Wydruk mieści się w Katowicach przy ul. T. Boya-Żeleńskiego 108. To firma z ponad 20-letnim doświadczeniem na rynku poligraficznym. W Drukarni Wydruk wykonać można między innymi kalendarze, wizytówki, podkłady na biurko, papiery firmowe, bloczki, karty rabatowe, ulotki, gazetki, zaproszenia, foldery, broszury, standy, teczki czy koperty. Na stronie jest dostępna wycena online, dzięki której można dowiedzieć się o przewidywanych cenach usług.

Aaprint.pl

Drukarnia AA Print znajduje się przy ul. Poprzecznej 44 w Mikołowie, firma może pochwalić się 30-letnim doświadczeniem w branży. W jej ofercie znajdują się prace związane z drukiem cyfrowym i offsetowym. W AA Print wykonać można zaproszenia, druki, papiery firmowe, teczki, ulotki, foldery, książki, plakaty, naklejki, kalendarze, torebki papierowe czy gazety. W ramach usług introligatorskich firmy wymienia się falcowanie, bigowanie, klejenie, szycie, kaszerowanie i krojenie. Z szerszą ofertą drukarni można zapoznać się na stronie internetowej.

31 marca 2020

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.