Dom i Ogród

Firmy wykonujące, realizujące domy pasywne, energooszczędne w Polsce

Domy pasywne są coraz bardziej popularne w budownictwie europejskim. Powoli przekonują do siebie Polaków, którzy są otwarci na ekologiczne i tanie w utrzymaniu domy, a to nie są jedyne ich zalety. Obecnie na rynku powstaje coraz więcej firm, które zajmują się budowaniem domów w tym właśnie standardzie. Z oferty których firm, wykonujących domy pasywne, energooszczędne, warto skorzystać?

FinalDom

FinalDom to przykład firmy wykonującej domy pasywne w nowych technologiach w dwóch wariantach: energooszczędnym i niskoenergetycznym. Zarówno jeden, jak i drugi to połączenie najlepszych, zaawansowanych technologicznie rozwiązań i materiałów budowlanych świetnej jakości. Firma FinalDom oferuje budowę takich domów od A do Z. W firmie pracuje architekt, który kieruje zespołem i przygotowuje indywidualny projekt domu pasywnego, budowlaniec, który prowadzi budowy, nadzoruje wykonawstwo i podwykonawców, a także doradca, który odpowiedzialny jest za obsługę klientów. Firma ma swoją siedzibę w Komorowie 42 A-D, niedaleko Świdnicy w województwie dolnośląskim.

Eco Pass House

Eco Pass House to firma, która od kilku lat zajmuje się budową domów pasywnych. To, co ją wyróżnia, to stosowanie innowacyjnych rozwiązań budowlanych, dzięki którym minimalizowana jest utrata ciepła w domu. Eco Pass House, jako swoją misję przyjmuje stały udział w rozwoju i promowaniu budownictwa pasywnego w Polsce. W firmie pracują sami fachowcy, którzy swoją wiedzą chętnie dzielą się z innymi. Siedziba polskiego oddziału Eco Pass House znajduje się w Sosnowcu przy ulicy Braci Mieroszewskich 42.

Dom w nowoczesnym standardzie

Gebco

Fabryka Domów Energooszczędnych Gebco to oddział Tadeks Fertig Haus. Firma ta ma wieloletnie doświadczenie w budowie nowoczesnych, oszczędnych domów. To, co wyróżnia Gebco to stosowanie najlepszych, nowych rozwiązań technologicznych i architektonicznych, które pozwalają na budowę tanich w utrzymaniu domów. Wszystkie ich projekty powstają z myślą o przyszłości i są konstruowane tak, by służyły użytkownikom przez długie lata, a przy tym były ekologiczne i ekonomiczne. Siedziba Gebco znajduje się na Śląsku w Przystajni przy ulicy Nowej 56.

Domikon

Domikon to firma, która od wielu lat specjalizuje się budowie domów energooszczędnych w technologii budownictwa prefabrykowanego. Domikon odpowiada na zapotrzebowanie klientów, którym zależy by ich domy były ekologiczne, tanie w utrzymaniu, nowoczesne, ale też szybko wybudowane. Domikon daje 30-letnią gwarancję na konstrukcje budynków, a także 3 lata na inne elementy. Firma używa materiałów najlepszej jakości, dbając przy tym o najnowsze rozwiązania technologiczne. Dzięki temu, Domikon może wybudować dom energooszczędny do stanu deweloperskiego już w 3 miesiące. Siedziba firmy znajduje się w Czerniewicach przy ul. Parkowej 2, niedaleko Tomaszowa Mazowieckiego.

22 lipca 2017

3 komentarze do “Firmy wykonujące, realizujące domy pasywne, energooszczędne w Polsce”

  1. Czytałam trochę o domach pasywnych, wydają się one ciekawą opcją, do tego jak mi się zdaje charakteryzują się niezwykłą oszczędnością na energii, ponoć bardzo opłacalne rozwiązanie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.