biznes

Producenci kratek trawnikowych, drogowych – TOP 5

Kratki trawnikowe, to produkty, dzięki którym możemy ustabilizować podłoże i zapobiec jego osuwaniu. To proste i praktyczne rozwiązanie sprawdza się w przypadku trawników, parkingów czy skarp już od wielu lat. Przy wyborze tego rodzaju sprzętu warto postawić przede wszystkim na wysoką jakość wykonania i odpowiednią wytrzymałość. Przed Wami firmy, które zdobyły zaufanie klientów i stały się liderami rynku. Dzięki poniższemu tekstowi znacznie łatwiej będzie Wam wybrać odpowiedniego producenta, który spełni Wasze oczekiwania. Zapraszamy do lektury.

1. ERG-SYSTEM S.A.

Firma ERG-SYSTEM pojawiła się na polskim rynku już 40 lat temu i na samym początku specjalizowała się wytwarzaniu wszelkiego rodzaju opakowań i skrzynek, które są niezbędne w przemyśle spożywczym. Wraz z rozwojem firmy postanowiono poszerzyć swój asortyment.

podobne:  Narzędzia ogrodowe, które musisz mieć opiekując się ogrodem!

Zmieniający się świat wymusza dbanie o przyrodę. Producent kratek trawnikowych najlepiej aby wspierał ekologię jak np. www.ekoerg-system.pl i wykorzystywał w trakcie produkcji surowce wtórne. Firma ERG-SYSTEM to jeden z pionierów ekologicznych kratek trawnikowych w naszych kraju.

Kratka trawnikowa od ekoerg

2. GEOSYSTEM

Firma została założona w Olsztynie w 2009 roku. W swojej ofercie mają bardzo szeroki wachlarz geosyntetyków, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i świetną wytrzymałością. Również GEOSYSEM postawił w swojej produkcji na tworzywa z recyklingu. Na swojej stronie chwalą się, że ich produkty są w stanie wytrzymać obciążenie ponad 350 ton na metr kwadratowy.

3. Stella Green

Ten producent pojawił się na rynku w roku 2000. Kratki trawnikowe Stella Green charakteryzują się sporymi rozmiarami i rozbudowanym systemem haków. Firma nie tylko je produkuje, lecz także oferuje montaż. W swojej ofercie mają również niezbędne akcesoria niezbędne przy tworzeniu poboczy, jak i parkingów.

podobne:  Jak wkręcać wkręty do metalu?

4. Ecoraster

To jeden z potentatów na rynku utwardzania nawierzchni. Kratki trawnikowe traktują jako świetną alternatywę dla tradycyjnych płyt lub kostek. Warto zwrócić uwagę, że w przypadku swoich produktów przykładają ogromną uwagę nie tylko do ekologicznych materiałów, ale także o zachowanie odpowiedniej przepuszczalności. Jest to bardzo ważne, ponieważ źle wykonane kratki mogą powodować gromadzenie się wody i podtopienia budynków. Warto więc zwracać na to uwagę.

5. Gutta

To szwajcarska firma, która podbija od lat europejskie rynki i ma również swój oddział w Polsce. W swojej ofercie mają bardzo rozbudowany pakiet produktów dla domów i ogrodów. Kratki trawnikowe wyprodukowane przez Gutta przypominają plastry miodu i bardzo łatwo łączą się ze sobą. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będą nam służyć wiele lat.

podobne:  Palisady łupane coraz bardziej popularne, dlaczego?
31 sierpnia 2016

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *