Biznes

Producenci kratek trawnikowych, drogowych – TOP 5

Kratki trawnikowe, to produkty, dzięki którym możemy ustabilizować podłoże i zapobiec jego osuwaniu. To proste i praktyczne rozwiązanie sprawdza się w przypadku trawników, parkingów czy skarp już od wielu lat. Przy wyborze tego rodzaju sprzętu warto postawić przede wszystkim na wysoką jakość wykonania i odpowiednią wytrzymałość. Przed Wami firmy, które zdobyły zaufanie klientów i stały się liderami rynku. Dzięki poniższemu tekstowi znacznie łatwiej będzie Wam wybrać odpowiedniego producenta, który spełni Wasze oczekiwania. Zapraszamy do lektury.

 

1. ERG-SYSTEM S.A.

Firma ERG-SYSTEM (ekoerg-system.pl) pojawiła się na polskim rynku już 40 lat temu i na samym początku specjalizowała się wytwarzaniu wszelkiego rodzaju opakowań i skrzynek, które są niezbędne w przemyśle spożywczym. Wraz z rozwojem firmy postanowiono poszerzyć swój asortyment.

Zmieniający się świat wymusza dbanie o przyrodę. Najlepiej, aby producent kratek trawnikowych wspierał ekologię jak np. www.ekoerg-system.pl i wykorzystywał w trakcie produkcji surowce wtórne. Firma ERG-SYSTEM to jeden z pionierów ekologicznych kratek trawnikowych w naszych kraju.

Kratka trawnikowa od ekoerg

2. GEOSYSTEM

Firma została założona w Olsztynie w 2009 roku. W swojej ofercie mają bardzo szeroki wachlarz geosyntetyków, które charakteryzują się wysoką jakością wykonania i świetną wytrzymałością. Również GEOSYSEM postawił w swojej produkcji na tworzywa z recyklingu. Na swojej stronie chwalą się, że ich produkty są w stanie wytrzymać obciążenie ponad 350 ton na metr kwadratowy.

3. Stella Green

Ten producent pojawił się na rynku w roku 2000. Kratki trawnikowe Stella Green charakteryzują się sporymi rozmiarami i rozbudowanym systemem haków. Firma nie tylko je produkuje, lecz także oferuje montaż. W swojej ofercie mają również niezbędne akcesoria niezbędne przy tworzeniu poboczy, jak i parkingów.

4. Ecoraster

To jeden z potentatów na rynku utwardzania nawierzchni. Kratki trawnikowe traktują jako świetną alternatywę dla tradycyjnych płyt lub kostek. Warto zwrócić uwagę, że w przypadku swoich produktów przykładają ogromną uwagę nie tylko do ekologicznych materiałów, ale także o zachowanie odpowiedniej przepuszczalności. Jest to bardzo ważne, ponieważ źle wykonane kratki mogą powodować gromadzenie się wody i podtopienia budynków. Warto więc zwracać na to uwagę.

5. Gutta

To szwajcarska firma, która podbija od lat europejskie rynki i ma również swój oddział w Polsce. W swojej ofercie mają bardzo rozbudowany pakiet produktów dla domów i ogrodów. Kratki trawnikowe wyprodukowane przez Gutta przypominają plastry miodu i bardzo łatwo łączą się ze sobą. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, dzięki czemu możemy mieć pewność, że będą nam służyć wiele lat.

31 sierpnia 2016

1 komentarz do “Producenci kratek trawnikowych, drogowych – TOP 5”

  1. Tego typu kratki to świetne rozwiązanie, jeśli np. mamy różne nierówności terenu np. na ogródku lub przy podjeździe do garażu. Szczerze mówiąc, nie miałem pojęcia, że jest tyle producentów tego typu produktów, zwykle patrzę w sklepie na cenę, a producent to drugorzędna kwestia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.